Meer dan 11.000 kwaliteitswijnen Gratis verzending vanaf €100 Score 9.3/10 - 4.417 beoordelingen
Verzenden naar
Zoek uw favoriete wijnen
Thuiswinkel Waarborg certificaat Trust Ecommerce Europe
Winkelmandje
0
19,95
Levering binnen 1 werkdag Levering binnen 1 werkdag

     

Meer informatie over Valdespino Isabela Cream 0.75 liter fles

Klimaat & Terroir

De druiven zijn afkomstig uit Pago Macharnudo Alto in Jerez de la Frontera. Dit gebied ligt op het hoogste punt van de Sherry DO en wordt beschouwd als de Grand Cru van de regio. De wijngaard is al tientallen jaren in bezit van Valdespino en profiteert van de koele bries vanuit de Atlantische Oceaan. De bodem bestaat uit witte, kalkrijke Albariza, kenmerkend voor de streek.

Vinificatie

Valdespino Isabela Cream is een blend van Oloroso en Pedro Ximénez. Deze sherry ondergaat een oxidatieve rijping van circa 10 jaar, gevolgd door 5 jaar rijping in een eigen solera om een verfijnd karakter te verkrijgen.

Geur & Smaak

Donker mahonie van kleur met nootachtige aroma’s van rijp fruit, gedroogde pruimen, dadels, rozijnen en tonen van chocolade. De smaak is zacht, evenwichtig, rijk en complex met een lange afdronk.

Wijn-Spijscombinatie

Deze sherry combineert uitstekend met blauwschimmelkazen zoals gorgonzola en stilton, en met fruitige desserts zoals fruitpudding. Kan ook ‘on the rocks’ worden geserveerd met een schijfje sinaasappel. Serveer op kamertemperatuur (18°C) of licht gekoeld.

Andere bekeken ook