Meer dan 11.000 kwaliteitswijnen Gratis verzending vanaf €100 Score 9.3/10 - 4.417 beoordelingen
Verzenden naar
Zoek uw favoriete wijnen
Thuiswinkel Waarborg certificaat Trust Ecommerce Europe
Winkelmandje
0
7,89
Levering binnen 2-3 werkdagen Levering binnen 2-3 werkdagen

     

Meer informatie over Hacienda Lopez de Haro Tempranillo 0.75 liter fles

Klimaat & Terroir

Deze wijn is gemaakt van 100% Tempranillo-druiven, afkomstig van oude wijngaarden op kalk- en kleigronden in de regio Sonsierra.

Vinificatie

De druiven worden met de hand geplukt van begin september tot begin oktober.
Na de oogst ondergaan de druiven een inweking van tien dagen, gevolgd door een gecontroleerde fermentatie bij 28ºC. Daarna rijpt de wijn zes maanden in gebruikte Franse en Amerikaanse eikenhouten vaten, wat zorgt voor een rijke en complexe smaak.

Geur & Smaak

De geur wordt gedomineerd door aroma’s van bessen (bosbessen, frambozen, bramen), aangevuld met kruidige tonen en drop, kenmerkend voor deze druivensoort. Daarnaast zijn er minerale tonen van grafiet en subtiele hints van vanille waarneembaar. De wijn heeft een goede structuur en een aangename zuurgraad, wat leidt tot een lange en evenwichtige afdronk.

Wijn-Spijscombinatie

Deze wijn past uitstekend bij gegrild rood vlees, wildgerechten en gerijpte kazen. De fruitige en kruidige aroma’s vullen de rijke smaken van deze gerechten aan, terwijl de structuur en zuurgraad zorgen voor een harmonieuze balans.

Andere bekeken ook