Valdespino - Palo Cortado Cardenal 30 years Old - 0.5L












Vul uw e-mailadres in en ontvang een bericht zodra dit product weer leverbaar is.
Levering binnen 2-3 werkdagen
- Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 11.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100
- Klanten geven Bovino een 9.4/10 met meer dan 4.417 beoordelingen
- Bestellen vanaf 1 fles
- Klantenservice
Meer informatie over Valdespino Palo Cortado Cardenal 30 years Old Klein Flesje
Klimaat & Terroir
De druiven zijn afkomstig uit Pago Macharnudo Alto in Jerez de la Frontera. Deze wijngaard, gelegen op het hoogste punt van de Sherry DO, wordt beschouwd als de Grand Cru van de regio. De wijngaard is al tientallen jaren in bezit van Valdespino en profiteert van de koele bries van de Atlantische Oceaan. De bodem bestaat uit de witte kalkrijke Albariza, kenmerkend voor het gebied.
Vinificatie
De druiven worden met de hand geoogst. De jongste criaderas worden aangevuld met een selectie uit de beste vaten van de Solera van Palo Cortado Vieja. De wijn ondergaat zowel biologische als oxidatieve rijping. Hoewel deze sherry geclassificeerd is als V.O.R.S. (ouder dan 30 jaar), is de gemiddelde leeftijd meer dan 50 jaar. Er is slechts een zeer beperkt aantal flessen beschikbaar, afkomstig uit slechts 7 vaten.
Geur & Smaak
Een lichte mahoniekleur met groenige tinten. Deze Palo Cortado biedt zeer complexe en zeldzame aroma’s van noten en balsamico. Diep en mineraal, met een lange, rokerige afdronk.
Wijn-Spijscombinatie
Uitstekend bij pittige Indiase gerechten, rijke stoofschotels en wild. Ook goed te combineren met romige en belegen kazen en gerookt vlees.



