Water & Wines - Puzzel De wereld van koffie - 1000 puzzelstukjes
- Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 11.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100
- Klanten geven Bovino een 9.4/10 met meer dan 4.417 beoordelingen
- Bestellen vanaf 1 fles
- Klantenservice
Meer informatie over Water & Wines Puzzel De wereld van koffie 1000 puzzelstukjes
Water & Wines is een premium puzzelmerk dat de wereld van koffie op unieke wijze combineert met de kunst van het puzzelen. Elk detail is zorgvuldig ontworpen: van duurzame materialen tot prachtig geïllustreerde scènes die koffieculturen van over de hele wereld belichten. Deze stijlvolle puzzels zijn niet alleen aangenaam om te leggen, maar ook decoratieve en educatieve hommages aan de rijke koffietraditie. Ideaal als luxe geschenk of als elegante blikvanger in een interieur.
Thema van de legpuzzel
Maak een culturele ontdekkingsreis door de rijke wereld van koffie, waar elke kop een verhaal vertelt en elke zetmethode voortkomt uit traditie.
Deze puzzel is een levendig eerbetoon aan de talloze manieren waarop mensen wereldwijd van koffie genieten – van de krachtige Turkse koffie tot de kruidige Café de Olla uit Mexico. Tijdens het leggen ontvouwt zich een wereld van smaken, gewoontes en geschiedenis – een waar puzzelavontuur voor koffieliefhebbers.
De puzzel is samengesteld in samenwerking met koffiekenners en liefhebbers van cultuur, en bevat een doos en poster vol boeiende details:
- Een geïllustreerde rondreis langs koffievariaties wereldwijd, met kenmerkende kopjes, zetmethodes en culturele nuances.
- Een selectie van dranken uitgelicht met recepten om thuis te proberen, zoals de Yuenyueng uit Hongkong en Lágrima uit Argentinië.
- Een getekende gids voor koffiearoma’s en -smaken ter inspiratie voor het volgende koffiemoment.
- Een botanische tekening van Coffea Arabica met de stadia van het brandproces.
- Een extra kaart op de achterkant van de poster met informatie over koffieoorsprong en variëteiten wereldwijd.
Of u nu een liefhebber bent van koffie, reizen of gewoon van een goed gezette kop houdt, deze puzzel neemt u mee in een universele beleving – stukje voor stukje.
Ontwerper
Met de hand geïllustreerd en vormgegeven door:
Nikita Fabbro
De creatieve kracht achter de illustraties van Water & Wines, het premium puzzelmerk dat kunst, design en educatie over koffie combineert. Met haar kenmerkende stijl vertaalt Nikita verhalen en culinaire inspiratie naar elegante illustraties. Haar oog voor detail en esthetiek maakt van iedere puzzel een artistiek en inhoudelijk geheel.
Specificaties van de legpuzzel
- Grootte: 1000 stukjes
- Afmetingen puzzel: 48 x 68 cm
- Afmetingen poster: 48 x 68 cm
- Afmetingen doos: 33 x 22,7 x 3,9 cm
