Les Bories - Syrah Rosé - 0.75L - 2025











- Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 11.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100
- Klanten geven Bovino een 9.2/10 met meer dan 4.417 beoordelingen
- Bestellen vanaf 1 fles
- Klantenservice
Meer informatie over Les Bories Syrah Rosé 0.75 liter fles
De regio Vin de Pays d'Oc omvat de departementen Gard, Hérault, Aude en Pyrénées-Orientales. Binnen dit uitgestrekte gebied heeft Les Bories de mogelijkheid om de beste druiven en percelen te selecteren voor zijn assemblages. Les Bories bezit uitgebreide wijngaarden, voornamelijk in de Franse Midi. Daarnaast wordt er ook most aangekocht voor vinificatie en botteling. De wijnen worden met grote zorg geproduceerd en het domein staat garant voor constante kwaliteit.
Klimaat & Terroir
De wijnstokken zijn grotendeels aangeplant op kalkhoudende bodems, wat bijdraagt aan de frisheid en mineraliteit van de wijn.
Vinificatie
De druiven worden volledig met de hand geoogst en ondergaan een strenge selectie om enkel de beste vruchten te behouden.
De vergisting vindt plaats bij een lage temperatuur en duurt lang, waardoor de fruitige aroma’s optimaal behouden blijven. Voor de vergisting worden de vaste stoffen van de most gescheiden, zodat een helder sap fermenteert. Dit zorgt voor een frissere en zuiverdere wijn in vergelijking met een vergisting van troebele most.
Geur & Smaak
Een verfijnde rosé met aroma’s van rood fruit, zoals aardbeien en frambozen. In de mond fris, fruitig en droog.

