Kaiken - Divina Chardonnay - 0.75L - 2024











Vul uw e-mailadres in en ontvang een bericht zodra dit product weer leverbaar is.
Levering binnen 2-3 werkdagen
- Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 11.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100
- Klanten geven Bovino een 9.2/10 met meer dan 4.417 beoordelingen
- Bestellen vanaf 1 fles
- Klantenservice
Meer informatie over Kaiken Divina Chardonnay 0.75 liter fles
Deze Chardonnay uit de hooggelegen Los Chacayes vallei combineert frisheid, concentratie en een opvallend mineraal karakter.
Geur & Smaak
Helder geel van kleur met groene reflecties. In de neus aroma’s van citroen, roze grapefruit, peer en groene appel, aangevuld met delicate tonen van witte bloesem.
In de mond fris en energiek, met levendige zuren en een romige textuur. Het fruit wordt ondersteund door een duidelijke mineraliteit van kalk en steen. De afdronk is lang, fris en licht zilt.
Vinificatie
Deze wijn is gemaakt van Chardonnay uit Los Chacayes in de Uco Valley, Mendoza. De druiven groeien op stenige bodems met een hoog gehalte aan calciumcarbonaat, wat zorgt voor de kenmerkende mineraliteit.
Na een koude inweking van 12 tot 24 uur volgt een langzame vergisting in Franse eikenhouten vaten bij lage temperatuur. Vervolgens rijpt de wijn 16 maanden in gebruikte Franse eikenhouten vaten, wat extra structuur geeft zonder het fruit te overheersen.
Wijn-Spijscombinatie
Past uitstekend bij gegrilde vis, schaal en schelpdieren, gevogelte en gerechten met romige sauzen. Serveer op 10 tot 12 °C.

