Meer dan 11.000 kwaliteitswijnen Gratis verzending vanaf €100 Score 9.2/10 - 4.417 beoordelingen
Verzenden naar
Zoek uw favoriete wijnen
Thuiswinkel Waarborg certificaat Trust Ecommerce Europe
Winkelmandje
0
€11,90
Levering binnen 1 werkdag Levering binnen 1 werkdag

     

Meer informatie over Jean-Luc Colombo Picpoul de Pinet Les Girelles 0.75 liter fles

Jean-Luc Colombo is een vooraanstaande wijnmaker uit de Noordelijke Rhône en actief sinds de jaren 80. Zijn familiebedrijf, gevestigd in Cornas, wordt met toewijding gerund door Jean-Luc samen met zijn vrouw Anne en dochter Laure. Hoewel de focus ligt op Syrah—de iconische druif van Cornas—is het domein ook actief in prestigieuze appellaties zoals Condrieu en Côtes-du-Rhône. Colombo combineert zijn liefde voor gastronomie met een heldere visie op duurzame wijnbouw. Anne leidt de overgang naar biologische teelt en zet zich in voor biodiversiteit in de wijngaard. Dochter Laure vertegenwoordigt de nieuwe generatie, met internationale ervaring bij gerenommeerde huizen zoals Dom Pérignon en Château Haut-Brion. De wijnen van Vins Jean-Luc Colombo staan bekend om hun elegantie, frisheid en complexiteit—een stijl die wereldwijd wordt gewaardeerd en terug te vinden is op de wijnkaarten van toprestaurants en chefs van naam.

Klimaat & Terroir

De wijngaarden liggen op lichte kalksteenbodems, op een plateau omringd door dennenbossen met uitzicht op het meer van Thau. De locatie kent een mediterraan klimaat en een bijpassende vegetatie van onder meer tijm, lavendel, eiken en pijnbomen, verrijkt met maritieme invloeden.

Vinificatie

De vinificatie verloopt op traditionele wijze, met een lange fermentatie bij lage temperatuur. De wijn wordt vervolgens snel gebotteld om de frisheid en het fruitige karakter optimaal te behouden.

Geur & Smaak

De wijn heeft een heldergele kleur met groene reflecties. De neus is rijk en verfijnd, met delicate tonen van witte bloemen. De smaak is rond en bijzonder fris, met een goede structuur en een elegant aromatisch palet.

Wijn-Spijscombinatie

Deze wijn past uitstekend bij kleine gefrituurde vis, geitenkaas of een plateau van zeevruchten.

Andere bekeken ook