Domaine Leos - Cuvée Augusta Rosé - 1.5L - 2024










Dit artikel kan niet worden verzonden naar: België, België. info- Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 11.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100
- Klanten geven Bovino een 9.4/10 met meer dan 4.417 beoordelingen
- Bestellen vanaf 1 fles
- Klantenservice
Meer informatie over Domaine Leos Cuvée Augusta Rosé Magnum 1.5 liter fles
Klimaat & Terroir
De druiven zijn afkomstig van een 50 hectare groot domein in L'Isle-sur-la-Sorgue, waar wijnranken worden afgewisseld met olijfbomen. Het domein ligt in een ongerept Provençaals landschap met uitzicht op de Mont Ventoux.
Vinificatie
Na de oogst ondergaan de druiven een klassieke, biologische vinificatie in roestvrijstalen tanks. Een deel van de Clairette- en Roussanne-druiven rijpt enkele maanden op houten vaten.
Geur & Smaak
Deze rosé heeft een volfruitig en aromatisch karakter en is gastronomisch van aard, geschikt voor verfijnde momenten.
Wijn-Spijscombinatie
Domaine Leos Cuvée Augusta Rosé past uitstekend bij mediterrane gerechten zoals kalfsvlees met pompoen of krabsalade. Ook geschikt als aperitief.
Weetje
Het Domaine Leos-project is opgezet door de Franse zanger Patrick Bruel in samenwerking met wijnbouwer Nicolas Jaboulet. De naam Leos is een combinatie van de namen van zijn zonen, Léon en Oscar. In 2024 opent een boutiquehotel met restaurant en pendeldienst naar het domein, voor een complete Provençaalse beleving.


