Abadía Retuerta - Negralada in giftbox - 1.5L - 2018










- Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 11.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100
- Klanten geven Bovino een 9.4/10 met meer dan 4.074 beoordelingen
- Bestellen vanaf 1 fles
- Klantenservice
Meer informatie over Abadía Retuerta Negralada in giftbox Magnum 1.5 liter fles
Abadía Retuerta is een landgoed met een diepgewortelde wijnbouwtraditie, die teruggaat tot de tijd van de Premonstratenzer monniken, die meer dan acht eeuwen geleden al wijn produceerden. Tegenwoordig wordt dit rijke erfgoed voortgezet onder de bekwame leiding van oenoloog en directeur Ángel Anocíbar. Samen met zijn team streeft hij ernaar wijnen te maken die de unieke persoonlijkheid van het lokale terroir weerspiegelen.
Klimaat & Terroir
Het domein beschikt over 193 hectare wijngaarden, verdeeld over 54 verschillende percelen, elk met een eigen bodemstructuur en druivenras. Deze zorgvuldige aanpak maakt het mogelijk om per perceel het karakter van de wijn te verfijnen en te versterken.
Vinificatie
De rijping vindt gedurende 16 maanden plaats in Franse eikenhouten vaten.
Geur & Smaak
Een geurige en complexe neus met verfijnde tonen van rood en zwart fruit zoals frambozen, rode bessen en bramen, aangevuld met kruidige aroma’s van kruidnagel, laurier en zwarte thee. In de mond toont de wijn zich elegant, met een krachtige structuur, zachte tannines en een lange, harmonieuze afdronk.
Weetje
Begin 2022 bereikte Abadía Retuerta een belangrijke mijlpaal: het ontving zijn eigen Beschermde Oorsprongsbenaming (BOB), officieel erkend door de Europese Unie — een bevestiging van de uitzonderlijke kwaliteit en herkomst van hun wijnen.


