Halloween Proefpakket - 6 stuks - 0.75L
- Vandaag voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Gratis verzending vanaf €79,-*
- 45 dagen proefgarantie
- Klanten geven Bovino een 9.4/10
- Wijn van gerenommeerde wijnhuizen
Meer informatie over het Halloween Proefpakket
The creepy collection! Zes bijpassende wijnen voor het halloween seizoen. Het Halloween Proefpakket bestaat uit de volgende zes wijnen;
1. Alma Negra - Brut Nature Malbec Rosé Sparkling - 0.75
De heldere en zalmroze kleur biedt tal van fijne belletjes die opstijgen en bovenaan voor een romige mousse zorgen, die na enkele ogenblikken verdwijnt en een mooie cirkel van parels achterlaat. Als fijne rode draad ruiken we noordkrieken, bosaardbeien en vooral frambozen. In de mond explodeert een ragfijne en heerlijke mousse die zich aansluit bij al dat fruit. Fraaie lengte.
2. Zweefteef - Pinotage Shiraz - 0.75
Heerlijk sappig, mooi rood fruit, rond en zacht met een goede structuur. Wijn met karakter en stijl, breed aanpasbaar bij tal van gerechten.
3. Honoro Vera - Blanco - 0.75
Een fruitzotte sappige Verdejo met een ragfijne zuurgraad. Juist de charme van Verdejo verkozen boven een louter friszure stijl. Onmiskenbaar te relateren aan de inmiddels gekende Rueda streek maar gemaakt om ongecompliceerd van te genieten. Goed bij zeevruchten maar ook gewoon als aperitief een ware voltreffer!
4. Montes - Twins Red Blend - 0.75L
Zwoel, zacht rood uit Chili. Twins red blend haalt het beste uit een combinatie van vier druiven. Cabernet Sauvignon geeft de wijn structuur en complexiteit. Dit gaat hand in hand met de frisheid van Tempranillo. Neem daarbij het volume en de zachtheid van Syrah, en de textuur en intensiteit van Carmenère, en de wijn is compleet. De uiteindelijke wijn heeft allerlei geuren en smaken: intens rijp zwart en rood fruit, zoals bramen, pruimen en vijgen, aangevuld met verleidelijke zoete specerijen als vanille en kruidnagel, het typisch Zuid Amerikaanse dulce de leche en iets zuivel. Ook wat geroosterde aroma’s, het resultaat van 12 maanden op Franse eiken vaten. Met zachte tannines en levendige zuren.
5. Megazin - Zinfandel - 0.75
Zijde zacht, vol fruit en licht kruidig. Lekker bij: Alles van de BBQ, licht pittige gerechten, stoofschotels en wild gerechten.
6. Honoro Vera - Garnacha - 0.75
Intense aroma's van zoete kersen en donkere pruimen met een exotisch kruidige afdronk. Heerlijke, sappige wijn. Multi-combineerbaar, zéér mooi bij exotische gerechten, stoofpotjes, charcuterie en kazen.